ارتباط با ما:
 
channel :@alborzgluee
www.chasb-info.com

.اسپری GP-40 گل پخش

.اسپری چسب (همه کاره ) گل پخش

.اسپری ضد زنگ گل پخش

.اسپری سیلیکون (روان کننده قالب )گل پخش

.اسپری عایق رطوبتی (قیر پاش )گل پخش

.فوم براق کننده و پاک کننده تایر گل پخش

.اسپری خوشبو کننده و براق کننده داشبورد گل پخش

اسپری GP-40گل پخش

این محصول با استفاده از مواد اولیه مرغوب خارجی و فرمول مخصوص تولید گردیده ودارای ویژگی ها و کاربرد های متنوعی می باشد . از آن جمله پاکسازی روان کنندگی، زنگبری قطعات ،حذف رطوبت از سطح و محافظت سطوح فلزی در برابر خوردگی وزنگ زدگی و همچنین توانایی نفوذ بسیار بالادر رزو های زنگ زده در پیچ ومهره ها و اتصالات جهت از بین بردن زنگ و روان سازی قطعات از بین برنده صدای جیر جیر و روان سازی ریل ها ،لولاهای درب و پنجره ،پدال ها و خطوط کانوایر ، زنجیر چرخ ، دستگیره و قفل ....

نکته مهم : قابل توجه اینکه به دلیل عدم وجود سیلیکون داخل فرمولاسیون از جذب و غبار و آلودگی بر روی سطح مورد استفاده جلوگیری مینماید .   عمده موارد مصرف :در صنایع - کارگاههای فنی - اتوموبیل و منازل می باشد

جهت خرید با فروشگاه چسب البرز 02634642454 تماس حاصل فرمایید.

 

اسپری چسب (همه کاره) گل پخش

این محصول با استفاده از چسب های رابری و ادتیوها مخصوص طراحی وتولید گردیده جهت چسباندن کاغذ ،مقوا ،پارچه،موکت ،چرم ،اسفنج،ابر ،یونولیت و.... توصیه میگرددو با توجه به اینکه چسب های موجود در ظرف تیوپ و کوارت پس از باز شدن معمولا"خشک شده و از بین می رود ،اسپری موجود در بازار می باشد . داشتن حداقل یک قوطی از این چسب در صندوق اتوموبیل ،منازل وکارگاه های ضروری می باشد .

 

جهت خرید با فروشگاه چسب البرز 02634642454 تماس حاصل فرمایید.

 

اسپری ضد زنگ گل پخش

این اسپری برای اولین بار درایران توسط این شرکت در دو شید اخرائی و طوسی روشن طراحی و تولید گردیده است . این محصول با داشتن کیقیت بسیار بالا ،از زنگ زدگی و خوردگی فلزات جلوگیری می نماید از مزایای این محصول می توان به استفاده بدون نیاز به قلم و تینر و به کارگیری سهل و اسان ان برای تمامی سطوح در دسترس و غیر قابل دسترس اشاره نمود و همچنین پاشش یکنواخت پاشش یکنواخت آن روی سطوح که فقط بوسیله پیستوله یا اسپری امکان پذیر است،باعث افزایش مقاومت و دوام فلز در مقابل زنگ زدگی خواهد شد .

 

جهت خرید با فروشگاه چسب البرز 02634642454 تماس حاصل فرمایید.

اسپری سیلیکون (روان کننده قالب )گل پخش

این محصول با استفاده از بهترین نوع سیلیکون اروپایی طراحی و تولید گردیده برخی از ویژگی های آن به شرح زیر می باشد :

جداسازی قطعات لاستیکی و پلاستیکی از قالب را تسهیل می نماید . کنتاکت های الکتریکی را مقابل رطوبت محافظت میکند. روان کننده و محافظ قسمت های پلاستیکی و لاستیکی می باشد. از یخ زدگی ،چسبندگی و شکستن قطعات کائوچو جلوگیری نموده و محافظ بسیار خوبی میباشد . حرکت سقف های متحرک ،ریل های صندلی ،کشوی میز ،فایل کابینت و غلطک های کمربند ایمنی را نرم تر می نماید. خاصیت ضد آب مقاوم در برابر عوامل جوی ،بازها و اسید های ضعیف می باشد . مانع از ایجاد صدا در قسمت های پلاستیکی مقاوم در برابر حرارت تا دمای 300C روان کردن هر گونه لوازم و تجهیزات فاقد رنگ که احتیاج  به روغن کاری دارد .

پس از اسپری نمودن بر روی سطوح مورد نظر اثر چربی و الودگی به هیچ عنوان باقی نمی ماند.

جهت خرید با فروشگاه چسب البرز 02634642454 تماس حاصل فرمایید.

اسپری عایق رطوبتی (قیر پاش) گل پخش

این محصول با استفاده از بهترین رزین های صنعتی و مواد عایقی با شید قهوه ای تیره طراحی و تولید گردیده است این محصول بر روی سطوح فلزی ،سیمای و چوبی قابل استفاده می باشد و برای تمامی سطوح در تماس با رطوبت مانند :

بدنه کولر ،لوله های فلزی انتقال آب ،گلگیر ماشین و محل هایی که امکان نفوذ رطوبت وجود دارد پیشنهاد میگردد اسپری عایق رطوبتی با ایجاد عایقی مناسب ،سطوح فلزی را از زنگ زدگی و سطوح چوبی را از پوسیدگی محافظت می نماید برای نتیجه گیری بهتر ،در سه نوبت با فاصله ده دقیقه بر روی سطح اعمال گردد.

توجه فرمایید امکان رنگ امیزی بر روی این محصول وجود ندارد .

 

جهت خرید با فروشگاه چسب البرز 02634642454 تماس حاصل فرمایید.

فوم براق کننده و پاک کننده تایر گل پخش

این محصول بر خلاف محصولات مشابه خارجی با توجه به وضعیت آب و هوایی ایران جهت براقیت،زیبایی و افزایش طول عمر لاستیکهای اتومبیل با استفاده از بهترین مواد لولیه طراحی و ظروفی با حجم و وزن قابل توجه تولید و به بازار مصرف عرضه گردیده .

جهت خرید با فروشگاه چسب البرز 02634642454 تماس حاصل فرمایید.

 

 

اسپری خوشبو کننده و براق کننده داشبورد گل پخش

این محصول با استفاده از جدیدترین مواد اولیه در 4 نوع  رایحه متنوع خوشبو و در وزن 225و 300 میل  طراحی و تولید گردیده است. از ویژگی های این محصول براقیت و عدم جذب گرد و غبار و خوش بو نمودن داخل خودرو را می توان نام برد .

 

جهت خرید با فروشگاه چسب البرز 02634642454 تماس حاصل فرمایید.

اسپری انژکتور شور گل پخش

این محصول با استفاده از بهترین و ایمن ترین مواد آلی و معدنی طراحی و تولید گردیده .از این محصول جهت جرم زدائی و تمیز نمودن انژکتور اتومبیل و موارد مشابه استفاده می گردد.از ویژگی های مهم این محصول قدرت پاشش و قدرت پاک کنندگی عالی بدون آسیب رساندن به قطعات خودرو می باشد.

جهت خرید با فروشگاه چسب البرز 02634642454 تماس حاصل فرمایید.

 

 

اسپری پولیش ،واکس داشبورد ، سپر لاستیک اتوموبیل (پولیش همه کاره ) گل پخش

یک واکس با چهار ویژگی فوق العاده....

این محصول برای نگهداری و محافظت از داشبورد و قسمتهای پلاستیکی و فلزی داخل و خارج

خودرو طراحی  و تولید گردیده است . که علاوه بر افزلیش براقیت ،جرم زدایی و خش بری سطوح پلاستیکی ،فلزی و با توجه به خواص انتی استاتیکی که دارد طول عمر این سطوح را با محافظت در برابر نور ماوراء بنفش خورشید افزایش می دهد . از ویژگی های دیگر این محصول میتوان به خاصیت کاهندگی اصطکاک شیشه و بدنه خودرو و کاهش احتمال پریدن رنگ خودرو و شکستن شیشه بر اثر پرتاب شن و ماسه  خوشبو نمودن فضایه داخل خودرو نام برد.

جهت خرید با فروشگاه چسب البرز 02634642454 تماس حاصل فرمایید.

 

 

ارتباط با ما:
channel :@alborzgluee
www.chasb-info.com

تلفن 02634682464 - 026346824

                                              فکس :02634682458

 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز