کمپانی Nedex فعالیت خود را از سال 1999 با تولید مولکولارسیو آغاز کرده و از آنجا که مواد اولیه این محصول در ترکیه به وفور موجود است، موفق به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب شد.

در سال 2007،کمپانی  Nedex اقدام به سرمایه گذاری در کشور اوکراین نموده و در نوامبر 2007، موفق به تأسیس کارخانه‌ای به مساحت 7000 متر مربع در شهر زاپاروژی جهت تأمین و پوشش نیاز منطقه شد. همچنین این کمپانی در سال 2008 تولید محصول بوتیل خود را در استامبول آغاز نمود.

امروزه Nedex در اروپا و آسیا از جمله کشورهای آلمان، چین، و همچنین کشورهای شوروی سابق، عرضه کننده محصولات خود است. همچنین این شرکت به منظور نزدیکی به مشتریان خود در استامبول، زاپاروژی، مسکو، و ... به تولید مواد اولیه شیشه دوجداره می پردازد. علاوه بر این کمپانی Nedex تنها کمپانی جهانی است که با تولید مولکولارسیو، پلی سولفاید، درزگیرهای بوتیل و اسپیسر سبد محصولات خود را کامل کرده و فقط در صنعت شیشه دوجداره مشغول به کار می‌باشد. در حال حاضر کمپانی Nedex دارای 9 کارخانه در سراسر جهان است .www.alborz-glue.com

از تولیدات کمپانی ندکس می توان به این کد محصولات اشاره نمود ، ps545 –ku83-neocol-ps998

این محصولات در 6 کشور جهان تولید می گردد و توانسته نیازهای منطقه ای در نقاط مختلف دنیا برآورده نماید.

ثبت رکورد 13.000.000میلیون تن از این محصولات در سال 2012 از افتخارت این کمپانی نوظهور بشمار می رود .

از پر مصرف ترین محصولات این کمپانی ندکس می توان به کد محصولKU83  اشاره نمود که از هر نظر برای

مشتریان ایران شناخته شده تر می باشد .

NEDEX KU83

درزگیر دو جزئی شیشه های دو جداره بر پایه مونومرهای پلی سولفاید ساخته شده است .محصول دو جزئی می باشد . جزA به رنگ طوسی و جزئ B به رنگ طوسی می باشد نسبت ترکیب این محصول 1 به 10 می باشد . مدت زمان خشک شدن این محصول پس از ترکیب 60 دقیقه بوده و پس از گذشت مدت 2 تا 3 ساعت می توان شیشه ها را جابجا نمود .

زمان خشک شدن نهایی این محصول بسته به دما و رطوبت محیط بین 6 تا 8  ساعت می باشد . پس از خشک شدن سختی این محصول به 50 شور A  رسیده و از نظر چسبندگی و الاستیته به بالاترین حد خود می رسد . این محصول در بسته بندی های 30 و 100 و 330 کیلوگرمی برای جزء A و برای جزءB در اوزان 3-10-30 کیلوگرمی عرضه می گردد . این محصول دارای گواهی نامه های ایزو ”9001 و 2000 ” بوده و همچنین گواهی نامه TUV آلمان را کسب نموده است .


 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز