تراکم بناهای تاریخی در کشور فرانسه در قیاس با دیگر کشورها ی اروپایی ،حاکی از قدمت و سابقه این کشور در زمینه ساخت و مرمت انواع سازه های منحصر به فرد همچون پل ها ،تونلها ،سدها ،کاخ ها و موزه ها و... است .
 
نکته جالب توجه استفاده از مصالح ساختمانی بر پایه سیمان از قبیل بتن و ملاتهای سیمانی در اکثر آن بناهای تاریخی است که باعث شده این کشور به لحاظ تاریخی مهد نوآوری و دستاوردهای علمی در صنعت سیمان ،بتن و افزودنی های آن ،ملاتهای صنعتی و بطور کلی مصالح ساختمانی پایه سیمانی محسوب شود.
یکی از کمپانی های پیشرو در این زمینه کمپانی لافارژ فرانسه است که به عنوان برترین تولید کننده سیمان در جهان شناخته شده است .
این شرکت از سه مجموعه متشکل از ، افزودنی های بتن تحت عنوان chryso ، ملات های صنعتی و ساختمانی و واتر پروف کننده ها تحت عنوان Parexlanko و گروت های ساختمانی تحت عنوان pagel مشغول به فعالیت و عرضه محصولات خود به سرتاسر دنیا می باشد .
 
همگی این موارد ما را بر آن داشت تا محصولات این کمپانی عظیم را در اختیار شما مهندسین و سازندگان قرار داده تا با دانش و تجارب شما بهروره ای مضاعف و تغییراتی شگرف را در صنعت راه و ساختمان ایجاد نماییم .
محصولات منتخب این گروه عبارتند از :
 
 
سوپر فوق روان کننده و کاهنده آب Chryso premia 180
سوپر فوق روان کننده برای قطعات پیش ساخته بتنی Chryso premia 196
سوپر فوق روان کننده و کاهنده شدید با خاصیت حفظ اسلمپ Chryso optima 270
فوق روان کننده و کاهنده شدید آب Chryso fluid AG
فوق روان کننده بتن Chryso fluid AG-05
روان کننده و دیر گیر کننده Chryso plast 209
روان کننده و کاهنده آب Chryso plast 210
افزودنی برای بتن ریزی در هوای سرد Chryso xel 384
شاتگریت مایع (بدون مواد قلیایی) Chryso jet 1000 AF
روغن قالب بدون حلال Chryso Dem B
 
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه فرماییدwww.chryso.com
 
 
 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز