تراکم بناهای تاریخی در کشور فرانسه در قیاس با دیگر کشورها ی اروپایی ،حاکی از قدمت و سابقه این کشور در زمینه ساخت و مرمت انواع سازه های منحصر به فرد همچون پل ها ،تونلها ،سدها ،کاخ ها و موزه ها و... است .
نکته جالب توجه استفاده از مصالح ساختمانی بر پایه سیمان از قبیل بتن و ملاتهای سیمانی در اکثر آن بناهای تاریخی است که باعث شده این کشور به لحاظ تاریخی مهد نوآوری و دستاوردهای علمی در صنعت سیمان ،بتن و افزودنی های آن ،ملاتهای صنعتی و بطور کلی مصالح ساختمانی پایه سیمانی محسوب شود.
یکی از کمپانی های پیشرو در این زمینه کمپانی لافارژ فرانسه است که به عنوان برترین تولید کننده سیمان در جهان شناخته شده است .
این شرکت از سه مجموعه متشکل از ، افزودنی های بتن تحت عنوان chryso ، ملات های صنعتی و ساختمانی و واتر پروف کننده ها تحت عنوان Parexlanko و گروت های ساختمانی تحت عنوان pagel مشغول به فعالیت و عرضه محصولات خود به سرتاسر دنیا می باشد .
همگی این موارد ما را بر آن داشت تا محصولات این کمپانی عظیم را در اختیار شما مهندسین و سازندگان قرار داده تا با دانش و تجارب شما بهروره ای مضاعف و تغییراتی شگرف را در صنعت راه و ساختمان ایجاد نماییم .
 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز