چسب های بسته‌بندی

alborz- glue paking چسب نواری - چسب البرز

 

  • جزء لازم و ضروری برای یک محصول استفاده از انواع مختلف چسب بسته بندی  است که وظیفه نگهداری از یک محصول تولید شده را از مرحله بسته بندی تا توزیع و رسیدن به دست مصرف کننده را بر عهده دارد. استفاده از چسب های مناسب بسته‌بندی می تواند در انبارش، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش تاثیر به سازی داشته باشد .

 

  • با توجه به گستردگی محصولات بسته بندی این چسب ها در بسته‌بندی ، بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ کاربرد های ویژه و خاصی دارند

 

  •   در هر یک از اقلام که در صنایع گوناگون غذایی ، دارویی ، صنعتی ، و ... باید به نحوه استفاده از چسب های بسته‌بندی توجه نمایید زیر انتخاب نادرست یک چسب در زمینه بسته بندی می تواند فاجعه بار باشد .

 

  • بسته‌بندی با چسب‌های استاندارد این امکان را به شما می‌دهد تا متوجه شویم چه گونه از یک محصول بسته بندی شده حفظ و نگهداری می شود .

 

  • سازمان جهانی استاندارد (ISO) و سازمان‌های معتبر و ملی استاندارد کشورهای پیشرفته گام‌های مهمی در تدوین استانداردهای  چسب  های بسته‌بندی و مشخصات فنی آن برداشته‌اند.

در این راستا چسب البرز کوشیده است تا با انتخاب بهترین محصولات از با کیفیت ترین کارخانه ها ، نیاز شما را فراهم نماید . و رضایت مشتریان خود را بهترین نحو کسب نماید . چون ما معتقدیم  هزینه برای بسته بندی هر چه قدر بهتر باشد قطعا از  محصولات شما محافظت می نماید .

 

 

 

 

 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز