Thread Sealing

Thread Sealing – Loctite® brand thread sealants seal and secure plugs, pipes, and fittings, filling the spaces between threaded metal parts and hardening to prevent and stop leakages. Alborz glue provider of loctite adhesive Thread Sealing are original.

 

آب بندی کننده ها :

آيا فضاي موجود بين دو قطعه به درستي آب بندي شده است ؟

از چه ماده اي براي آب بندي بين دو قطعه استفاده كنيم ؟

آيا استفاده از روشهاي سنتي موثر است ؟

چه فشاری را و یا حرارتی را تحمل می کنند ؟

برای آب بندی کردن و قفل کردن اتصالاتی که در مقابل فشار های ناشی از هوا،آب ، روغن و انواع حلال ها ایجاد می گردد . این نوع مواد در آب بندی در برابر حرارت و ارتعاشات بسیار مقاوم بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای نوارهای تفلن می باشند . چسب البرز ارائه دهنده آب بندی کننده های لاکتایت اصلی می باشد .

 

 

Loctite 542

 

Loctite 572

 

Loctite 577

 

جهت استفاده در اتصالات ، تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک. دارای تائیدیه DVGW از کشور آلمان. این محصول تا دمای 150 درجه سانتیگراد راتحمل کرده و مواد فلزی را بهتر آب بندی میکند. در بسته بندی های 10 و50 و250 میلی لیتری قابل ارائه میباشد.

 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

 

این محصول جهت استفاده برای انواع فلزات سخت و رزوه ها بالاخص در زمانی که خشک شدن بایستی به کندی صورت گیرد . همچنین برای تنظیم مسیر سوپاپ ها و نگهدارنده ها به کار می رود . دارای استاندارد BS 6956 جهت آب بندی روزه های گاز بسیار مناسب است .برای لوله های 3  اینچی با مقاومت حرارتی 150 درجه مناسب است . این محصول در بسته بندی 50 و 250 میلی در چسب البرز عرضه می گردد .

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

 

این محصول جهت استفاده برای انواع فلزات سخت و رزوه ها پیشنهاد میشود، دارای تائیدیه DVGW از کشور آلمان بوده .مقاومت حرارتی تا 150 درجه سانتیگراد و در بسته بندی های 50 و 250 میلی لیتری قابل ارائه میباشد.

 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز