بیو گرافی و معرفی شرکت چسب ستاره آریا

یکی از شرکت های ایرانی است که توسط مهندس خوش ذوق ایرانی جناب آقای عباس دهقانی بنا شده است . هدف این مخترع بزرگ گام برداشتن در جهت خود کفایی میهن عزیزمان بوده و در این رابطه محصولاتی توسط ایشان با بازار چسب های اپوکسی (دو جزئی) معرفی شده که در صنایع مختلف کاربردهای ویژه و فراوانی دارد .

همانگونه که اصلی ترین پایه تشکیل دهنده صنایع فلزات می باشند . و در مرور زمان دچار فرسایش می گردند . لذا جهت  بالابردن این محصولات در برابر زنگ زدگی ، خوردگی ، و دیگر عوامل بهتر است ضمن صرفه جویی در خروج سرمایه های از انواع ترمیم کننده های صنعتی ساخت داخل استفاده نمود . محصولات صنعتی ستاره آریا در بخش های مختلف صنعتی ، نظامی ، کشتی سازِی ، نیروگاهی ، پالایشگاهی ، خودروسازی ، هواپیما سازی ، صنایع نفت و گاز و صنایع کوچک و بزرگ که به نوعی با فلزات درگیر می باشند جایگاه ویژه ای دارد

همکاری چسب البرز با مجموعه ستاره آریا در سال 1395 و عرضه با کیفیت محصولات  اپوکسی این مجموعه  که در صنایع ایران از کاربرد های بسیاری برخودردار است .برای مایه افتخار است . امید است ایشان در دیگر فعالیت های خویش موفق و پیروز باشند .

مدیریت مجموعه چسب البرز

www.chasb-info.com

Instagram.com/_u/alborzglue

Channel : @alborzgluee

Admin : 09212532779

shop center:  02634682454-64

چسب دوقلوی صنعتی  خلبان

چسبی است دو جزئی باچسبندگی و استحکام عالی قابل استفاده در کلیه صنایع کوچک و بزرگ با قدرت چسبندگی بالا به همه فلزات با ماندگاری بالا برای کلیه صنایع کوچک و بزرگ قابل استفاده می باشد.

 

 

 

 

 

چسب دوقلوی صنعتی شارپ

چسبی است دو جزئی برای همه فلزات استفاده میشودو به لحاظ سخت شدن در مدت زمان بیست دقیقه قابل  ماشین کاری می باشد  از کارائی بالائی در ترمیم سریع فلزات برخوردار می باشد و تا دویست درجه سانتی گراد حرارت را تحمل می کند و بصورت بازی و اسیدی قابل تولید می باشد .
1- سخت و محکم شدن در مدت بیست دقیقه و بکار گیری پس از مدت یکصد و بیست دقیقه
2- سخت شدن به مدت تدریجی و بکار گیری پس از یکصد و بیست دقیقه با چسبندگی عالی به سطح

چسب دو قلوی چدن

جهت رفع و ترمیم خوردگی و ترکیدگی و شکستگی و ترک و روکش سیلندر ،سر سیلندر و پمپ ،مبدل ، گیر بکس ،رادیاتور ،لوله ،اتصالات چدنی و اهنی ،در صنایع نفت و گاز ، مس ،پتروشیمی ،ماشین سازی ،صنایع نظامی ،صنایع مکانیکی و غیره قابل استفاده می باشد و بصورت اسیدی و بازی و خنثی قابل تولید است.

 

چسب دو قلوی الومینیوم

جهت ترمیم و بازسازی ، رفع خوردگی ، شکستگی و سوراخ در صنایع مکانیکی ماشین آلات صنعتی و پمپ و سیلیندر،لوله و اتصالات ،رفع نشتی آلیاژهای آلومینیومی و فلزات رنگی و کارخانجات ماشین سازی و صنایع سنگین و سبک قابل استفاده می باشد که بصورت اسیدی و بازی و خنثی قابل تولید است .

 

چسب دو قلوی

 

فولاد ،ضد سایش قابل استفاده در صنعت فولاد ،مس ، نفت ، گاز ،ریخته گری ، پتروشیمی ، صنایع نظامی و هواپیما سازی و ماشین های فولادی و صنایع سنگین جهت ترمیم و باز سازی و رفع خوردگی و شکستگی و سوراخ لوله و اتصالات بکار میرود . این چسب را در مواقع ضروری می توان بجای چسب چدن و چسب آلومینیوم استفاده نمود.

چسب دو قلوی  مورد استفاده در تعمیر خوردگی و ترکیدگی ،سوراخ ،شکستگی فایبر

 

گلاس و پلاستیک های سخت (سپر ،جلو پنجره ،داشبورت و لوله و اتصالات فایبری و پلاستیک و شیشه ای )قابل استفاده می باشد و بصورت بازی و اسیدی و خنثی قابل تولید می باشد.

 

چسب دو قلوی استار

چسبی است با کاربری دو گانه که در خشکی وزیر آب دریا با قدرت چسبندگی عالی به سطح ،سخت و محکم می گردد.در خشکی وزیر آب شور و شیرین با دانه بندی میکئنی جهت ترمیم و بازسازی فلزات و آلیاژ های آلومینیومی و فلزات رنگی ،رفع خوردگی  شکستگی و سوراخ در ماشین آلات صنعتی ،پمپ ،سیلندر ،سر سیلندر ،لوله و اتصالات و گرفتن نشتی آنها و ترمیم آلیاژ های آلومینیومی در صنایع هواچیما و کشتی سازی ،که بصورت اسیدی و بازی و خنثی قابل استفاده می باشد.

 

چسب دو قلوی سان چسبی است با کاربردی دو گانه درخشکی و زیر آب دریا با قدرت چسبندگی عالی به سطوح ،سخت و محکم میگردد در خشکی و زیر آب های شور و شیرین جهت رفع خوردگی و ترکیدگی و شکستگی و ترک  و روکش فلزات چدنی و آهنی ،سر سیلندر ، پمپ ،مبدل ،گیز بکس ،موتور ،رادیاتور ،لوله و اتصالات چدنی و آهنی در صنایع سنگین و سبک از جمله نفت و گاز ،پترو شیمی ،مس ،ماشین سازی و کشتی سازی و غیره که بصورت اسیدی و بازی و خنثی قابل استفاده می باشد

 

 

چسب دو قلوی تیتان

 

چسبی است فولادی با کاربردی دو گانه که درخشکی و زیر آب دریا با قدرت چسبندگی عالی قابل استفاده در خشکی و زیر آب  .ساخت و تعمیر و نگهداری تجهیزات فولادی و آلیاژ های فولادی در صنایع مس و نفت ،ریخته گری ، پترو شیمی ،صنایع نظامی ،هواپیما و کشتی سازی ،جهت ترمیم و بازسازی رفع خوردگی و پوسیدگی و شکستگی سوراخ لوله  واتصالات و ماشین آلات فولادی و صنایع سنگین مورد استفاده قرار میگیرد

 

چسب دو قلوی سوپر

چسب سوپر چسبی است دو جزئی با تحمل حرارتی سیصد درجه سانتی گراد برای مصارف آلومینیومی و فلزات رنگ شده مورد استفاده قرار میگیرد .چسبندگی عالی به سطوح دارد قابل استفاده در کلیه صنایع سنگین و سبک در ساخت و تعمیر تجهیزات آلومینیومی و فلزلت رنگی در صنایع نفت و گاز ،پترو شیمی ،صنایع نظامی و موشکی ،ماشین سازی و صنایع هوایی لوله های آب و گاز و نفت ،صنایع مکانیکی ،هواپیما سازی،کشتی سازی و موشکی و غیره .... که بصورت بازی و اسیدی قابل تولید می باشد

 

چسب دو قلوی  گلدن

با داشتن استحکام و  چسبندگی عالی به سطح با تحمل سیصد درجه سانتی گراد برای مصارف چدنی و آهن ، و تعمیر و نگهداری تجهیزات چدنی و آهنی به کار گرفته شده در صنایع سنگین و سبک از جمله :نفت ،گاز ،پترو شیمی ،فولاد سازی ،کشتی سازی ،ریخته گری و هواپیما سازی و مکانیکی ،که به صورت اسیدی ، بازی قابل تولید میباشد.

 

 

چسب سولار

با داشتن استحکام و چسبندگی عالی به سطح با تحمل سیصد درجه سانتی گراد برای مصارف فولادی ،قابل استفاده در همه صنایع سنگین و سبک از جمله :نفت ،گاز ،پترو شیمی ،فولادسازی ،کشتی سازی ،ریخته گری و هواپیما سازی  ومکانیکی به صورت ضد سایش ،و به صورت اسیدی و بازی ،قابل تولید می باشد .

 

چسب دوقلوی گلدن استار

بصورت دو جزئی برای همه فلزات کاربرد داشته و می توان حرارت را تا پانصد درجه سانتی گراد تحمل نماید چسبندگی به سطح عالی و ماندگاری طولانی دارد در صنایع نظامی ،موشک سازی ،هواپیما سازی ،کشتی سازی استفاده میگردد.

 

 

 

 

 

 

 

چسب دو قلوی پرشین

چسبی است دو جزئی  با دانه بندی میکرونی برای ترمیم و باز سازی فلزات و نصب بلبرینگ ،تعمیر خوردگی شافت گیربکس و موتور ها ،قابل استفاده در صنایع مکانیکی و صنایع نظامی و سنگین و سبک ،ماشین سازی ،صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و کشتی سازی و روکش کشتی ها و نانکر ها مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول را می توان به صورت خمیری یا روان تولید نمود.

 

 

 

 

چسب دو قلوی مجیک

چسبی است دو جزئی و حجم دهنده برای درزگیری و ابندی لوله و اتصالات در لوله کشی آب و نفت و گاز و کشتی سازی با چسبندگی عالی به سطوح قابل استفاده در کلیه صنایع و فلزات که بصورت خنثی واسیدی و بازی مورد قرار میگیردند

 

 

 

چسب دو قلوی کانکریت

چسب دو جزئی با چسب دو جزئی بالا به آهن و بتن برای نصب دستگاههای سنگین و ترمیم و باز سازی شکاف سد ها  آب انبار ها و پر کردن فضای بین کانکریت و نصب میلگرد با مقاومت 1000 کیلو گرم بر سانتی متر مربع بصورت بازی و اسیدی و خنثی قابل تولید میباشد

 

 

 

واحد مشاوره

برای دریافت اطلاعات در این زمینه با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمائید.

www.chasb-info.com

Instagram.com/_u/alborzglue

Channel : @alborzgluee

Admin : 09212532779

shop center:  02634682454-64

 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز