چسب های اپوکسی (megapox)

در چسب البرز

چسب اپوکسی ترکیبی است دو جزئی جهت مرمت و تعمیرات قطعات فرسوده شده که در طیف وسیعی از صنایع به کار گرفته می شود. در مقابل خوردگی ،فرسایش و حلال های شیمیائی مقاوم بوده و به راحتی قابل تراشکاری و ماشین کاری می باشد.

ارتباط با ما:
 
channel :@alborzgluee

WWW.chasb-info.COM

چسب اپوکسی fix fast45

چسب اپوکسی fixfast45 گونه ای دیگر از سیستم های اپوکسی دوجزئی خمیری شکل است که عمده مصرف آن در صنایع ساختمانی و به خصوص چسباندن انواع سنگ میباشد. این چسب میتواند در مدت 45 دقیقه و در دمای محیط تبدیل به ماده سخت با مقاومت بالا در مقابل خورنده ها، حلال های شیمیایی و فشارهای مکانیکی شود و نه تنها چسبندگی خوبی را از خود نشان دهد ، بلکه عمر عملیاتی قطعات را نیز افزایش دهد.

عرضه محصولات اپوکسی در فروشگاه چسب البرز

چسب اپوکسی fix fast5

چسب اپوکسی fix fast 5 یک محصول اپوکسی دو جزئی خمیری شکل است که عمده مصرف آن در صنایع ساختمانی و به خصوص چسباندن انواع سنگ میباشد. این چسب میتواند در مدت 5 دقیقه و در دمای محیط تبدیل به ماده سخت با مقاومت بالا در مقابل خورنده ها، حلال های شیمیایی و فشارهای مکانیکی شود و نه تنها چسبندگی خوبی را از خود نشان دهد بلکه عمر عملیاتی قطعات را نیز افزایش دهد. نسبت مخلوط شدن دو جزء از لحاظ حجمی برابر بوده و پس از سخت شدن تغیر حجم نداده و قابلیت سمباده خوری و رنگ آمیزی را دارد.

 

عرضه محصولات اپوکسی در فروشگاه چسب البرز

چسب دو جزئی اپوکسی سوپر اسپشیال

چسب سوپر اسپشیال یک محصول دو جزئی بسیار قوی بر پایه رزین اپوکسی میباشد این سیستم دو جزئی در مواردی که احتیاج به چسبندگی بالا ، تحمل تنش و حرارت میباشد به راحتی استفاده شده و اثرات بی نظیری را بر جای میگذارد . این چسب میتواند کاربرد های متنوعی داشته باشد مانند: چسباندن انواع لاستیک ها و فلزات. این محصول مقاومت شیمیایی بالایی نسبت به اکثر حلال های شیمیلیی داشته و بدون اینکه تخریب شود ، حرارت بالایی را تحمل میکند.

 

عرضه محصولات اپوکسی در فروشگاه چسب البرز

چسب دوجزئی اپوکسی سوپر باند

چسب سوپرباند غفاری یک محصول دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی میباشد که جهت چسباندن انواع لاستیک و فلزات و بازه متنوعی از قطعات استفاده میشود. این چسب بیشتر در مواردی که مقاومت نسبت به تنش های مکانیکی مد نظر نیست ، استفاده میگردد. زمان گیرایی نهایی این چسب 90 دقیقه میباشد و کاربرد های صنعتی فراوانی را دارا میباشد.

 

 

عرضه محصولات اپوکسی در فروشگاه چسب البرز

چسب یونیورسال اپوکسی زیر آب

چسب اپوکسی یونیورسال زیر آب غفاری یک محصول خمیری شکل دوجزئی بوده که با توجه به خواص منحصر به فرد خود در چسباندن قطعات موجود در زیر آب و محیط هایی با خوردگی بالا ، کاربرد فراوان دارد. این چسب دارای خواص مکانیکی ویژه ای از جمله مقاومت مستمر در مقابل خراش ، خوردگی ، شرایط پرفشار زیر آب به همراه انعطاف پذیری بالا میباشد. این انعطاف پذیری بالا که با نوع سفت کننده پلیمری موجود در فرمولاسیون رابطه مستقیم دارد، کمک موثری در جهت جلوگیری از شکنندگی چسب در زیر آب میکند.

 

عرضه محصولات اپوکسی در فروشگاه چسب البرز

چسب اپوکسی تک جزئی

چسب اپوکسی تک جزئی غفاری بر خلاف سایر محصولات اپوکسی دو جزئی در معرض حرارت پخت میشود. این محصول از نظر الکتریکی رسانا بوده و دارای مقاومت حرارتی و استحکامی بالایی میباشد. این چسب برای پخت کامل احتیاج به اعمال حرارت 150 درجه سانتیگراد در مدت 20 تا 30 دقیقه را دارد.

 

 

عرضه محصولات اپوکسی در فروشگاه چسب البرز

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز