شرکت دلت ا از سال 1380 شروع به فعالیت نموده ،محصولات دلتا در زمینه چسب های عمومی ، صنعتی ، چوب و کاشی میباشد.

توزیع محصولات  delta در بازرگانی چسب البرز

4682454-4682464 0263

جهت مشاوره محصول 09125648879 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

چسب مصرف عمومي سبز و بنفش دلتا
 
يك ماده موثر و چسبنده عالي است كه جهت اتصال اجزاي مختلف از قبيل چرم به آهن چرم و مشمع به چوب و فوم و ابرو اسفنج به كار ميرود.چسب مصرف عمومي دلتا  مورد مصرف صنايع سراجي كفاشي و تودوزي اتومبيل و عموم مصرف كنندگان چسب ميباشد. 
چسب صنعتی دلتا

یک ماده موثر عالی است که جهت اتصال اجسام مختلف از قبیل لاستیک - چرم به آهن – چرم و مشمع به چوب - فوم - ابر- اسفنج و پارچه بکار می رود. چسب صنعتی دلتا با فرمول شیمیائی پیشرفته قابل رقابت با چسب های شناخته شده خارجی مورد اعتماد صنعت چرم , کفش و خودرو سازی کشور.
چسب فوري نقره اي دلتا...چسب فوري طلايي دلتا

چسب موثر و مقاوم که جهت چسباندن انواع موکت کف پوش به سطوح سیمانی , چوبی و آهنی بکار می رود. چسب فوری طلایی دلتا قابل رقابت با انواع چسب های شناخته شده داخلی.
چسب موثر و مقاوم که جهت چسباندن انواع موکت کف پوش به سطوحسیمانی , چوبی و آهنی بکار می رود. چسب فوری طلایی دلتا قابل رقابت با انواع چسب های شناخته شده داخلی و خارجي

 

 

چسب پي وي سي دلتا
 
محصولي مناسب و مقاوم جهت اتصال لوله هاي پي وي سي و پليكا ميباشد.چسب پي وي سي دلتا با فرمول شيميايي پيشرفته مقاوم در برابر آب و رطوبت ميباشد و محصولي مناسب در شبكه هاي آب رساني و آبياري است.
 
چسب چوب طاووس دلتا
 
محصولي مطمئن در صنايع چوبي وداراي قدرت چسبندگي فوق العاده و قابل تركيب با انواع رنگهاي پلاستيك ميباشد.چسب چوب طاووس دلتا مورد مصرف صنايع گچبري و آينه كاري و مجسمه سازي و... ميباشد.

 

چسب چوب ممتاز دلتا
محصولي مطمئن در صنايع چوبي و گل سازي داراي قابليت چسبندگي فوق العاده وقابل رقابت با چسبهاي استاندارد خارجي ميباشد و پس از خشك شدن كاملا شفاف و شيشه اي و بي رنگ ميشود.
چسب چوب سوپر دلتا
محصولی مطمئن در صنایع چوبی و گل سازی دارای قابلیت چسبندگی فوق العاده و قابل رقابت با چسب های استاندارد خارجی پس از خشک شدن شفاف کاملا شیشه ای ,   نرم و بی رنگ می شود.

 

 

 
چسب صحافی دلتا
 
 
 
 
محصولی مطمئن در کارهای صحافی , با قابلیت نرمی , شفافیت و چسبندگی فوق العاده.
 چسب کاشی دلتا
 
با فرمول شیمیائی پیشرفته  و مدرن , چسبی موثر و مقاوم جهت چسباندن کاشی بر روی کاشی – کاشی به سنگ – کاشی بر روی سیمان و سطوح بتونی بکار می روند. چسب کاشی دلتا مقاوم در مقابل آب و رطوبت می باشد.
عایق سفید بام دلتا
محصولی اکریلیک و قابل انعطاف می باشد . این محصول مانع ترک خوردگی و پوسته شدن سطح پشت بام شده و همچنین باعث بالا رفتن عمر لایه های تشکیل دهنده (مصالح) سطح می شود ، همچنین با حرکت پشت بام منبسط و منقبض می شود و از آسیب جلوگیری می کند . این پوشش همچنین باعث ایجاد یک محافظ در پشت بام شده که اشعه های مخرب uv و گرمای خورشید را جذب نمی کند ، بنابر ایی سطح پشت بام همیشه خنک باقی می ماند . عایق پشت بام دلتا این توانایی را دارد که تا 250% منبسط و یا منقبض شود که همین امر باعث شده تا کششی سطحی و چسبندگی بالایی در انواع سطوح داشته باشد .

 
 چسب سنگ دلتا
 
چسبي مناسب براي چسباندن انواع سنگهاي طبيعي و مصنوعي ميباشد و همچنين براي پر كردن منافذ ساختمان و محل هاي مرطوب مثل حمام كاربرد دارد.چسب سنگ دلتا دو جزئي ميباشد و ميبايست در جاي خشك و خنك دور ازتابش مستقيم نور خورشيد نگهداري شود
 
 چسب اسپري ضد آتش دلتا
 
چسبي بر پايه سينتتيك رابر بوده و در صنايع مبلسازي تشك دوزي وتودوزي اتومبيل استفاده ميشود.اتصال تشكيل شده توسط اين چسب از مقاومت كششي و برشي قوي برخوردار است. چسب اسپري دلتا را دور از نور مستقيم خورشيد نگه داريد
 
 

 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز