شركت صنايع چسب سينا در سال 1370 فعاليت هاي توليدي خود را تحت عنوان كارخانه چسب ايران، آغاز نمود. توليدات اين شركت شامل انواع چسب هاي مايع و نواري، قابل مصرف در صنايع كفش و چرم، سراجي (كيف و چمدان)، مبلمان و لوازم اداري، خودرو، بسته بندي، پوشش هاي كف، ساختمان، برق و الكترون يك، چوب و مصارف عمومي مي باشد.

توزیع محصولات  sina در بازرگانی چسب البرز

 

چسب های سینا بر پایه کلروپرن

چسب های ویژه صنعت چرم و کفش سینا..

چسب صنعتي سینا بر پایه کلروپرن آميزه اي است از پليمرهاي لاستيكي ، رزين هاي صنعتي و پايدار كننده ها كه در مخلوطي از حلال ها ، حل شده اند . براي چسباندن كليه سطوحي كه بايد با سرعت و استحكام بالا به يكديگر بچسبند، بسيار مناسب مي باشد .کاربرد این چسب ها در صنايع كفش و چرم، سراجي (كيف و چمدان)، كفپوش،خودروئي، چوب و مبلمان ، لوازم اداري، صندلي سازي و...میباشد.

ادامه مطلب...

چسب اسپری سینا بر پایه سینتیک رابر

چسب های ویژه صنعت مبلمان و لوازم اداری سینا...

آميزه اي است از پليمرهاي لاستيكي ، رزين هاي صنعتي و پايدار كننده ها كه در مخلوطي از حلال ها هستند. چسب قابل اسپري ضد اشتعال در ايران براي اولين بار توسط شركت صنايع چسب سينا ساخته شده است. اين چسب به خوبي اسپري شده و غير قابل اشتعال مي باشد.ب طور معمول این چسب به رنگ زرد میباشد. در صنايع مختلف از جمله صنايع مبلمان و لوازم اداري كاربرد دارد. اين چسب جهت چسباندن گستره وسيعي از مواد از جمله فوم ، چوب ، روكش هاي پلاستيكي و پارچه اي ، اسفنج ، قطعات پلاستيكي سخت و ... مناسب مي باشد.

ادامه مطلب...

چسب PU بر پایه پلی اورتان سینا

چسب های ویژه صنعت خودرو سینا

چسب های  پی یو سینا آمیزه ای است از پلیمرهای لاستیکی ، رزین های مصنوعی و پایدارکننده ها که در مخلوطی از حلال ها ، حل شده اند.پایه پلیمری این چسب پلی اورتان ترموپلاست بوده و به خصوص برای چسباندن  pvc نرم ، pu و لاستیک به انواع چرم طبیعی و مصنوعی مناسب میباشد.  کاربرد درصنايع كفاشي، سراجي ،خودروئي ، فوم و...

ادامه مطلب...

چسب های موکت ویونولیت سینا بر پایهSBR

چسب های ویژه کف پوش های سینا

چسب های موکت و یونولیت آمیزه ای ازپلیمرهای لاستیکی ، رزین های مصنوعی و پایدار کننده ها که در مخلوطی از حلال ها حل شده اند. پایه پلیمری این چسب کوپلیمر استایرن –بوتادی ان میباشد. چسب های موکت عمدتا جهت اتصال انواع پوشش های کف از قبیل موکت ، کف پوش ، كفاشي، مبلمان ، تزئينات ، خودروئي و چسب یونولیت ويژه سطوحي از جنس فوم پلي استايرن ( يونوليت) از جمله صنايع بسته بندي لوازم خانگي ، تشك دوزي ، دكور سازي و ..کاربرد دارد.

ادامه مطلب...

چسب چوب بر پایه پلی وینیل استات سینا

چسب های ویژه صنعت چوب و گل سازی سینا

چسب چوب های سینا یک مایع ویسکوز یکنواخت به رنگ سفید میباشد. چسب چوب ها قابلیت چسبندگی به محدوده وسیعی از مواد گوناگون را داشته و بعد از خشک شدن ، فیلمی شفاف و با استحکام بالا را تشکیل میدهد.کاربرد چسب های چوب عمدتا در صنایع چوب ، مبلمان ، لوازم اداری ، گل سازی ، گچ بری بوده و چسب صحافی در صحافي كتاب و ساير كاربردهاي مشابه استفاده مي گردد.

ادامه مطلب...

نوار چسب بسته بندي كارتن سینا (آكريليك پايه حلال)

چسب های ویژه صنایع بسته بندی سینا

چسب های بسته بندی سینا بر پایه آکریلیک بوده و طبق سفارشات مشتریان به صورت چاپدار هم قابل ارایه میباشد. چسب های بسته بندی به دلیل کیفیت بالا ، محدوده وسیعی از شرایط آب و هوایی را تحمل کرده و برای بسته بندی انواع کارتن به ویژه کارتن های چند لایه و روغنی با تحمل وزن های مختلف بسیار مناسب میباشد.

ادامه مطلب...

 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز