شرکت جلاسنج ایران ، شامل انواع چسب های دوقلو و اپوکسی های در حجم کیلو گرم ،  چسب های سنگ

در ازوان ربع، نیم و کیلو قابل عرضه میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر این محصولات می توانید به سایت  

                                             www.jalasanj.com   مراجعه فرمایید.

                               توزیع محصولات  jalasanj در بازرگانی چسب البرز

 

 

 

چسب دوقلو شفاف-جلاسنج
 
چسب دوقلو 5دقیقه ای فشار قوی شفاف یک چسب دوجزئی بر پایه اپوکسی پلی آمید میباشد، این چسب کاملا شفاف بوده میباشد، چسب دوقلوی 5 دقیقه ای شفاف جلاسنج پس از سخت شدن به هیچ عنوان تغییر حجم و رنگ . چسب دوقلوی 5دقیقه ای شفاف جلاسنج در دو جزء آ و ب عرضه میشود و برای مصرف کافیست از هر دو قسمت به مقدارهای مساوی (حجمی یا وزنی) با یکدیگر مخلوط کرده و در مدت زمان 5 دقیقه آن را به مصرف برسانید.
چسب دوقلو فشار قوی-جلاسنج
 
چسب دوقلو 5دقیقه ای فشار قوی جلاسنج یک چسب دوجزئی بر پایه اپوکسی پلی آمید میباشد . چسب دوقلوی 5دقیقه ای جلاسنج در دو جزء آ و ب عرضه میشود و برای مصرف کافیست از هر دو قسمت به مقدارهای مساوی (حجمی یا وزنی) با یکدیگر مخلوط کرده و در مدت زمان 5 دقیقه آن را به مصرف برسانید.رنگ این محصول خاکستری است.

خمیر دوقلو (میل‌پوکس)-جلاسنج

خمیر دوقلوی جلاسنج بیشترین طرفداران خود را در میان مدل سازان, ماکت سازان, ترمیم کنندگان مجسمه و ظروف عتیقه, صنعتگران و ... دارد, و همچنین در منزل برای انواع مصارف از جمله آب بندی حمام و دستشویی, پرکردن منافذ و شکافها, موارد ترمیمی, گل سازی و... مورد استفاده قرار میگیرد, علاوه بر آن با توجه به خصوصیات منحصربفرد خمیردوقلو, قادر خواهید بود با استفاده از ذهن خلاق خود موارد استفاده جدید, جالب, و حتی هیجان انگیز و سرگرم کننده ای  برای خمیر دوقلوی جلاسنج پیدا کنید
 

 

 

 

پولیش فلزات جلاسنج

 

پولیش فلزات جلاسنج یک ماده براق کننده میباشد که بوسیله مالش توسط پنبه بر روی هر فلزی آن را براق و درخشنده میکند . پولیش فلزات جلاسنج عمل براق کردن را با سایش ظریف لایه سطحی فلز انجام میدهید و به همین ترتیب باعث نمایان شدن سطح نو و تمیز فلز میشود. پولیش فلزات جلاسنج نه تنها برای پرداخت و براق کردن کلیه فلزات مناسب و عالی میباشد بلکه به عنوان خش بردار سی دی و همچنین جهت چرک برداری کلیه سطوح رنگ شده و سطوح پلاستیکی نیز کاربرد فراوان دارد. 

ولیش واکس جلاسنج

 

جلاسنج نوعی پولیش با خاصیت براق کنندگی سیلیکونی میباشد که که در عین عمل پولیشکاری عالی، سطح رنگ خودرو را همانند یک بدنه واکس شده درخشان و براق میکند در حالی که هیچ چربی روی بدنه دیده نمیشود و نیازی به ایجاد چربی توسط واکس نخواهد بود.
 
 
 
 
 

چسب سنگ جلاسنج

چسب سنگ جلاسنج یک چسب دوجزئی بر پایه پلی استر میباشد که جهت چسباندن کلیه قطعات سنگی در صنایع، منازل و ساختمان سازی و نماکاری مورد استفاده قرار میگیرد. چسب سنگ جلاسنج در میان گروه مصرف کنندگان خود به دلیل داشتن زمان خشک شدن مناسب در فصول مختلف سال دارای محبوبیت بالایی میباشد به اضافه این که قدرت و استحکام نهایی آن بسیار بالا بوده و از کیفیت ظاهری و داخلی بالایی برخوردار میباشد. چسب سنگ جلاسنج مقاومت خوبی در آب دارد و سرما و گرمای هوا و گذشت زمان تاثیری بر مقاومت آن ندارد. تغییر حجم چسب سنگ جلاسنج آنقدر ناچیز و نامحسوس میباشد که در مصارف صنعتی جایگاه خاصی پیدا کرده است و صنعتگران جهت پر کردن منافذ قطعات و مدل سازی و غیره از این چسب بهره میبرند.
 

 

 

چسب دوقلوهای صنعتی -جلاسنج

 
با رزین اپوکسی پلی آمین در دو نوع C وF تولید میگردد . مدل 797c دارای رنگ ملایم زرد و شفاف است و مصرف با لایه نازک آن را بی رنگ بنظر میرساند 797c بدون فیلر و رنگ است و از 797f نیز رقیق تر است . بهترین مخلوط مصرف آ و ب بصورت مساوی است ولی در مصارف مختلف جهت بدست آوردن نرمی بخصوص میتوان نسبت مخلوط A وB را تغییر داد . زمان ژل شدن 797 در دما های مختلف نوسان دارد . اگر درجه حرارت محیط 25 درجه سانتیگراد باشد چسب 797 پس از مخلوط حدود 2 ساعت قابل مصرف بوده و پس از 8 ساعت گیرایی خود را بدست می آورد و پس از 48 ساعت کاملا قدرتمند میشود و باید کاملا توجه داشت در صورت تغییر درجه حرارت محیط استفاده تمام این زمان ها تغییر خواهد کرد البته ناگفته نماند که مصرف کننده های حرفه ای ترجیح میدهند 797 را در دماهای بالا تر مصرف کنند چون هرچه دما بالا تر باشد چسب استحکام بیشتری خواهد داشت .
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز