چسب کاغذ دیواری آکفیکس
نوعی پودر سلولزی پلیمری است که در آب قابل حل می باشد و برای چسباندن مواد کاغذی سلولزی استفاده می شود. استفاده از آن آسان است.هنگام استفاده وقت کافی برای قرار دادن کاغذ در محل مناسب دارید.چنانچه در آینده بخواهید کاغذ را از دیوار جدا کنید مشکلی ایجاد نمی کند و براحتی کنده می شود. این چسب براحتی در آب حل می شود. برای چسباندن کاغذ دیواری، گچ بری های پیش ساخته، پوسترها، پلاکاردها و... می توان از این محصول استفاده نمود. هنگام مصرف چسب را بتدریج به آب اضافه کنید. سعی کنید ترجیحاً از آب ولرم استفاده نمایید.
تاریخ انقضاء: 24ماه پس از تولید
بسته بندی:کارتن حاوی 24بسته 500گرمی و کارتن حاوی 12بسته 1000گرمی.

 

 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

 
چسب دوجزیی آکفیکس
 
نوعی از چسب قطره ای و اسپری فعال کننده آن تشکیل شده است.از این محصول می توان برای چسباندن اشیاء به سطوح عمودی استفاده کرد.این محصول بویژه برای چسباندن سطوح سخت به یکدیگر کاربرد دارد.زیرا سطوح سخت چسب رابه خود جذب نمی کنند و مانع عملکرد کامل آن نمی شوند. تاریخ انقضاء: 12ماه پس از تولید بسته بندی:چسب قطره ای در بسته بندی های پلاستیکی 50و100 گرمی و فعال کننده به صورت اسپری های 200و400 میلی لیتری موجود می باشد.هر کارتن از این محصول حاوی 24 چسب دوجزیی می باشد.
 

 

 

 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

 
چسب گرانیت و مرمر آکفیکس
 
نوعی چسب دو جزیی است که برای چسباندن سنگ های طبیعی مانند مرمر و تراورتن و چسباندن سطوح بتونی، گرانیتی و چوبی مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل اشعه ماوراءبنفش و مواد حلال اسیدی رقیق شده مقاوم است.در اندازه های مختلف موجود می باشد.پیش از مصرف هاردنر باید به خوبی با چسب مخلوط شود تا کاملاً یکدست شود.100 گرم چسب را با 1 تا 2 گرم هاردنر مخلوط نمایید. نسبت چسب و هاردنر مخلوط شده بسیار مهم است زیرا هاردنر بر عملکرد چسب تاثیر زیادی می گذارد. هنگام مصرف سطوح مورد نظر را با چسب بپوشانید و در عرض کمتر از 5دقیقه آن ها را به هم بچسبانید تا چسب خشک نشود. 2ساعت بعد سطوح تقریباً قابل استفاده هستند اما خشک شدن کامل چسب یک روز طول می کشد.
تاریخ مصرف:12ماه پس از تولید
 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

 

 

 

 

 

پلی اورتان Akfix
 
نوعی درزگیر پلی اورتان تک جزیی است که در مجاورت رطوبت هوا عمل کرده و خشک می شود که در دو نوع موجود می باشد. نوع ساختمانی آن چسبندگی فوق العاده زیادی به مصالح ساختمانی مانند آجر، سرامیک، شیشه، چوب، آهن گالوانیزه و رنگ شده و انواع مختلف پلاستیک دارد. نوع اتومبیلی آن قدرت چسبندگی بسیار زیادی به ورقه های آهن، آلومینیم، فولاد، سرب، مس،سرامیک، شیشه، چوب و انواع مختلف پلاستیک دارد. د رمقابل اشعه ماوراءبنفش بسیارمقاوم است.خاصیت ارتجاعی خود را برای همیشه حفظ می کند.بدون بواست.کاهش حجم ندارد.قابل رنگ آمیزی نیست. این محصولات در دو اندازه 310میلی لیتری و سوسیسی 600میلی لیتری موجود هستند.
این محصول در رنگ های سفید، سیاه و خاکستری موجود است.

 

 

 

 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

کریلیک سیلانت Akfix
 
درزگیر اکریلیک آکفیکس نوعی درزگیر تک جزیی است که برای پرکردن ترک ها و اتصالات در محیط بیرونی و درونی ساختمان ها کاربرد دارد. این محصول درزگیر پلاستیکی – ارتجاعی بسیار موثری است که بویژه برای اتصالات ثابت مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این محصول بسیار آسان است و پس از استفاده ظاهر مرتب و خوبی دارد.قابل استفاده در تمام سطوح از قبیل آجر، بتون، چوب و... می باشد.پس از خشک شدن در مقابل آب نفوذناپذیر است.بدون بو است. از درزگیر اکریلیک آکفیکس برای درزگیری اتصالات کم تحرک یا بی تحرک بین مصالح مختلف ساختمانی(چوب،بتون،آجرو...)، پرکردن ترک های دیوار و سقف، درزگیری اتصالات بین پنجره،دیوار،در و... استفاده می شود.
تاریخ انقضاء:15 ماه پس از تولید
بسته بندی:کارتن حاوی 24قوطی 310میلی لیتری.
 
 
 
 
 
 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

واشرساز Akfix
 
واشرساز آکفیکس نوعی سیلیکون با کیفیت عالی است که در تمام امور درزگیری، چسباندن و تعمیراتی که نیاز به مقاومت گرمایی بالایی دارند مورد استفاده قرار می گیرد و درزگیر ایده آلی برای ساخت وسایل مورد استفاده در دمای بسیار بالا است.واشرساز آکفیکس در مجاورت رطوبت هوا واکنش نشان داده و سیلیکون محکمی را تشکیل می دهد که خاصیت ارتجاعی دارد. مقاومت گرمایی عالی 250+ درجه سانتی گراد به طور مداوم و تا 300+ درجه سانتی گراد به طور متناوب ویژگی بارز این محصول است. پس از استفاده کاهش حجم ندارد و ترک نمی خورد. از واشرساز آکفیکس برای چسباندن و درزگیری قطعات اتومبیل، چسباندن و درزگیری قطعات در کوره ها و گرمخانه ها، درزگیری سیستم های گرمایی، واشرسازی در پمپ ها و موتورها، ساخت المنت های گرمایی در وسایل برقی، درزگیری دودکش ها و...استفاده می شود. اما این محصول برای استفاده در قطعاتی که در تماس مداوم با سوخت ها هستند و یا سطوحی که نفت روی آن ها جاری می شود مناسب نمی باشد. بسته بندی:کارتن حاوی 24قوطی 310میلی لیتری و کارتن حاوی 20تیوپ 80گرمی.
 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

 

 

 

درزگیر آکواریوم Akfix
 
 
 
 
درزگیر آکواریوم آکفیکس نوعی درزگیر غیرسمی و فاقد مواد سالونت است که برای ساخت آکواریوم و مصارف شیشه بری مورد استفاده قرار می گیرد. این درزگیر سیلیکونی کیفیت بسیار بالایی داشته و سیستم خشک شدن استیک دارد.درزگیر آکفیکس قدرت چسبندگی بسیار خوبی به شیشه و سطوح نامتخلخل دیگر دارد. از این سیلیکون برای چسباندن، درزگیری و تعمیر آکواریوم، استفاده در امور شیشه بری، ساخت سیلوها و کانتینرها، نصب شیشه ها در چهارچوب های آلومینیمی و قفسه های مغازه ها، درزگیری سیستم های تهویه، گرمایی و سرمایی و درزگیری تمام اتصالات ساختمانی استفاده می شود. در مقابل اشعه ماوراءبنفش مقاوم است و در دماهای کم و زیاد خاصیت ارتجاعی خود را حفظ می کند. کاهش حجم ندارد.
تاریخ انقضاء:18 ماه پس از تاریخ تولید
بسته بندی:کارتن حاوی 30 قوطی 310میلی لیتری.
 
 
 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

سیلیکون سیلانت Akfix
 
درزگیر آکفیکس نوعی سیلیکون اسیدی است که برای برخی درزگیری های کلی و امور شیشه بری کاربرد دارد.این درزگیر چسبندگی بسیار خوبی در مصالح ساختمانی معمول و سطوح نامتخلخل از خود نشان می دهد.پس از استفاده به مدتی طولانی در مقابل شرایط محیطی مقاوم است.ترک نمی خورد و تغییر رنگ نمی دهد.در تمام فصول سال قابل استفاده می باشد. به منظور جلوگیری از بدشکل شدن زاویه ها و اتصالات، عمق لایه درزگیر باید بسیار کمتر از پهنای آن باشد.حدود 5 دقیقه پس از مصرف درزگیر را با یک وسیله اندکی فشار داده و صاف نمایید تا مایع تمام فضای مورد نظر را دربر گیرد .درزگیر خشک نشده اضافی را می توانید با حلال پاک نمایید. این محصول برای استفاده در آکواریوم ها مناسب نیست.برای استفاده در امور شیشه بری، درزگیری دروپنجره، مصارف خانگی، درزگیری فواصل اتصالات و زاویه ها و.... .
تاریخ انقضاء:18 ماه پس از تولید
بسته بندی:
قوطی 310میلی لیتری با کارتن 30عددی
قوطی 280میلی لیتری با کارتن 24عددی
 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

چسب قطره ای Akfix
 
 
 
 
 
چسب قطره ای Akfixبرای مصارفی تهیه و تولید شده است که چسب بسیار فوری و بسیار قوی مورد نیاز باشد. استفاده از این چسب برای شیشه، لاستیک، فلزات وبسیاری از انواع پلاستیک مناسب است.رود یکی از سطوح یک قطره چسب زده و هردو سطح را به مدت یک دقیقه به هم چسبانده و فشار دهید. از تماس چسب قطره ای Akfix با پوست یا چشم ها جلوگیری نمایید.چنانچه در ظرف به خوبی بسته نشود خشک می شود.
تاریخ مصرف:12ماه پس از تولید
در بسته بندی های مختلف موجود است

 

 

 

 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

 

 

 

 

 

فوم پاک کنAkfix
 
 
این محصول برای پاک کردن فوم خشک نشده و تمیزکردن گان پس از استفاده از فوم کاربرد دارد.فوم پاک کن سطوح ،لباس ها و چهارچوب های در و پنجره را تمیزمی کند و از خشک شدن فوم درون گان جلوگیری می نماید. نمی توانید از این محصول برای پاک کردن فوم خشک شده استفاده نمایید. ممکن است مایع فوم پاک کن به سطوح آسیب پذیر صدمه برساند.فوم پاک کن جزء مواد حلال قوی است.
هنگام استفاده فوم پاک کن را محکم به گان بپیچید و آن را به بیرون اسپری نمایید. وقتی فاصله بین دوبار استفاده از فوم بیش از یک هفته باشد، گان را تمیز نمایید.سپس قوطی را از گان جدا کرده و پس از تمیزکردن قوطی دیگری را به آن وصل نکنید.در ضمن فوم پاک کن را می توانید با نازلی که به آن متصل است استفاده کنید.
تاریخ انقضاء:24 ماه پس از تولید
بسته بندی:کارتن حاوی 12 قوطی 500 میلی لیتری
 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

فومAkfix
 
فوم آک فیکس در مجاورت رطوبت هوا خشک می شود و حجم آن افزایش می یابد.این فوم تقریباً به تمام مصالح ساختمانی می چسبد مگر سطوحی مثل سطوح پلی اورتان ،تفلون،سیلیکون و سطوح آلوده به روغن، چربی و گردوغبار.
این محصول کپک نمی زند. در مقابل آب نفوذناپذیر است و به راحتی می توان آن را رنگ آمیزی کرد.فوم خشک شده محکم است و می توان آن را با تراشیدن یا سمباده کشیدن شکل داده و مرتب کرد.
از فوم آک فیکس می توان برای تثبیت و عایق کاری در وپنجره ها، پرکردن و مسدودکردن فاصله ها،اتصالات و سوراخ ها ،پرکردن منافذ دیوار لوله های آب استفاده نمایید.
فوم آک فیکس در دو شکل فوم معمولی و فوم گان خور ارایه می شود.
تاریخ انقضاء:15ماه پس از تولید
بسته بندی:کارتن حاوی 12 قوطی 750 میلی لیتری
 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

فوم ضد حریقAkfix
 
 
فوم ضد حریق آک فیکس در مجاورت رطوبت هوا خشک می شود و با توجه به استاندارد b2 در برابر آتش از خود مقومت نشان می دهد .
این فوم تقریباً به تمام مصالح ساختمانی می چسبد .
این محصول کپک نمی زند. و به راحتی می توان آن را رنگ آمیزی کرد.فوم خشک شده محکم است .
از فوم ضد حریق آک فیکس می توان برای تثبیت و عایق کاری در وپنجره ها، پرکردن و مسدودکردن فاصله ها،اتصالات و سوراخ ها پرکردن منافذ دیوار و عایق کاری کابل های برق و لوله های آب استفاده نمایید.
فوم ضد حریق آک فیکس به صورت شلنگی موجود است
تاریخ انقضاء:15ماه پس از تولید
بسته بندی:کارتن حاوی 12 قوطی 750 میلی لیتری
 
 
 
 
 

ادامه مطلب...                    

قیمت کالا:  ...  تومان

 

 

تبلیغات سایت های برتر

حامیان چسب البرز